Wywiad z 2NE1 #11 [Naver]

Wywiad dla Naver

1. Wreszcie ukazał się 2 mini album. Brawo brawo brawo. Powiedzcie nam coś o tytułowej piosence „Ugly”.
Dara: Jeśli spojrzymy na melodię i dźwięk, to wydaje się, że jest to świeża, letnia piosenka, ale tak naprawdę opowiada bardzo smutną historię. Każdy miał jakieś trudności z powodu własnego wyglądu, a ten utwór zdradza, jakie uczucia za tym się kryją. Myślę, że ta piosenka będzie bliska wielu ludziom.
2. Bilety na wasz sierpniowy koncert zostały wyprzedane, a chętnych było tak dużo, że dodałyście jeszcze jeden koncert. Co czułyście, kiedy się o tym dowiedziałyście?
Dara: Tego dnia byłam bardzo zajęta. Gdy usłyszałam, że bilety zniknęły, jak tylko pojawiły się w sprzedaży, byłam zszokowana. Szczerze mówiąc trochę się tego spodziewałam, ale bilety naprawdę zniknęły w ciągu kilku chwil. Kiedy myślę o tym, jak wielu ludzi czeka na nasz koncert, chcę pokazać jeszcze lepszy występ. Dlatego teraz znacznie ciężej pracuję w czasie przygotowań.
3. Nagrałyście wideoklipy do wszystkich piosenek z mini albumu. Opowiedzcie o jakieś ciekawej sytuacji związanej z którymś z teledysków.
Minji: Przede wszystkim w czasie kręcenia „I’m The Best”, mogłyśmy poeksperymentować z wieloma rzeczami, więc na planie było zabawnie. Zaplanowaliśmy, że skończymy nagrywanie w 2 dni, ale spędziłyśmy przy tym tydzień. Było ciężko, ale jestem szczęśliwa, że tak fajnie wyglądamy w końcowym produkcie.
Dara: Mari Kim stworzyła nasze charaktery do teledysku „Hate You”, który został wydany 21. Była też jego reżyserką. Zabawnie było zobaczyć w akcji postacie, które przejawiają nasze cechy. Wszystkie byłyśmy ciekawe, to był pierwszy raz, kiedy zostałam narysowana jako animacja. Przy okazji chciałabym bardzo podziękować Mari Kim za to, że namalowała charaktery, które dobrze do nas pasują.
CL: „Ugly” to prawdziwe arcydzieło, którego koszty produkcji była najwyższe, spośród wszystkich naszych teledysków. Także sztuczne rzęsy, które miała Bom był najdłuższe ze wszystkich, jakie kiedykolwiek nosiła.
Bom: Były naprawdę długie.
CL: Bardzo ciężko pracowałyśmy przy tym teledysku, bo wiedziałyśmy, że to będzie piosenka tytułowa. Teledysk ukazał się tak jak mini album 28 i mam nadzieję, że wszyscy go zobaczą.
4. Charyzma, jaką wszystkie pokazałyście śpiewając na scenie „I’m The Best” była niesamowita. Jakie myśli towarzyszyły wam przed wyjściem na scenę?
CL: Cały czas myślałam o tym występie. Jak powinnam zaśpiewać, jakie gesty wykonać, jak zatańczyć. To stało się nie tylko nawykiem, ale i stylem życia. Moja głowa jest pełna myśli także o naszym sierpniowym koncercie. W tej chwili nie ma niczego ważniejszego.
5. Jesteście niesamowite jako 2NE1, ale czy jest jakaś metoda na podbicie swojej pewności siebie?
Dara: Gdy założysz piękny makijaż, nowy strój i spojrzysz na swoje odbicia w lustrze, poczujesz się o wiele lepiej i bardziej pewna siebie.
6. Która z was jest najbardziej kłopotliwą współlokatorką?
CL: Bom i Dara wymyślają najwięcej żartów. Zwłaszcza Bom. Jej urok wyszedł na jaw wiele razy. Jeśli obejrzycie 2NE1 TV, zrozumiecie, na czym polega. Tylko nie wiem, czy potem kiedykolwiek dojdziecie do siebie.
7. Ostatnio dużo się mówi o niesamowitym ciele Bom. Naprawdę jesz arbuzy, żeby poprawić swoją figurę?
Bom: Jedno produktowa dieta to zdaniem naszego cudownego trenera Hwangssabu najgorsza i najbardziej niewłaściwa ze wszystkich. Nie jem tylko arbuzów. Arbuzy sprawiają, że czujesz się pełen i są dobre dla ciała, więc jem je przed posiłkiem. Nie mogłabym jeść tylko jedno rodzaju posiłku. Hwangssabu cały czas ma na mnie oko. Nie mam gdzie uciec.
8. Wiele osób ma was za ikony. Chciałybyście im coś powiedzieć?
CL: W naszych piosenkach jest zawsze przesłanie. Chcemy, żeby wszyscy wiedzieli, że są osoby, które śpiewają o sile kobiet. Nie mówimy, żebyście odrzucały waszą kobiecość, chcemy pokazać, że nie jesteśmy delikatne tylko dlatego, że jesteśmy kobietami. Wierzymy, że ludzie rozumieją to przesłanie i dlatego lubią 2NE1. Chcemy podziękować fanom, za to, że darzą nas miłością.
9. Opowiedzcie o swoich planach na przyszłość.
Dara Będziemy ciężko pracowały nad promocją 2 mini albumu. Będziecie mogli zobaczyć w telewizji dużo naszych występów. Po sierpniowym koncercie oficjalnie rozpoczniemy promocję w Japonii. Planujemy wiele aktywności, jak choćby koncert, więc obserwujcie nas i wspierajcie. Dziękuję.
Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s