Wywiad z 2NE1 #13 [10asia]

Wywiad dla 10asia

1. Jakie to uczucie zagrać swój pierwszy koncert?
CL: Aż do ostatniego dnia pracowałyśmy nad swoimi słabościami, zmieniając kolejność występów, więc przez cały czas byłyśmy bardzo zajęte. Dlatego jest mi smutno, że już jest po wszystkim. Zrozumiałam, że koncerty dostarczają naprawdę dużo zabawy. Sandara była na skraju łez jeszcze przed pierwszym występem.
Dara: Było we mnie tyle emocji, że czułam się nimi przyblokowana. Nie wiem dlaczego, ale także uroniłam kilka łez. Dziś był ostatni dzień naszego koncertu i promocji 2 mini albumu, więc naprawdę byłam przepełniona emocjami.
Minzy: To, że mogłyśmy porozumieć z tyloma osobami w czasie naszego koncertu samo w sobie było wspaniałe. Czułam w sobie dużo energii. Myślę, że dzięki koncertowi nauczyłam się czym jest miłość.
2. Miłość?
Minzy: Dzięki emocjom, które okazywali fani w czasie koncertu, chyba poczułam czym jest miłość pomiędzy piosenkarzem a fanem.
CL: Chociaż straciłyśmy głosy i przeżywałyśmy dużo ciężkich momentów fizycznie, zrozumiałyśmy, że wiele osób pracuje dla nas bardzo ciężko. Jesteśmy im za to bardzo wdzięczne i moim zdaniem to ważne, abyśmy ze względu na to, pracowały jeszcze ciężej.
3. Olympic Hall, na której odbył się wasz koncert to hala średnich rozmiarów. Nie chciałybyście wystąpić na jakimś większym obiekcie?
CL: Osobiście uważam, że rozmiar był dla nas idealny. Podobało mi się to, że mogłam na każdego spojrzeć i widzieć reakcje wszystkich w czasie naszego koncertu. Nie sądzę, by lepiej było wystąpić na dużym obiekcie, bo im większa sala, tym trudniej nawiązać kontakt z publicznością. Jestem pewna, że publiczność przychodzi na koncerty po to, aby nas posłuchać i poczuć naszą muzykę. Myślę, że to wszystko wyszło perfekcyjnie.
4. Co o waszym występie powiedział producent Yang Hyuk-suk?
CL: Pierwszego dnia wszyscy byliśmy bardzo zajęci, bo zmienialiśmy kolejność piosenek, ale drugiego dnia powiedział, że ciężko pracowałyśmy. Czy to oznacza, że dobrze się spisałyśmy? Ja mówiłam sobie, że muszę się dobrze bawić. Dodatkowo Ji-yong (G-Dragon) codziennie przychodził na nasze koncerty, tak samo Teddy. To zwykle my byłyśmy tymi, które chodzą na koncerty innych. Czułam się zupełnie inaczej mając świadomość, że tym razem rodzina YG przyszła zobaczyć nas.
5. Park Bom, twoja siostra wiolonczelistka także uczestniczyła w koncercie.
Bom: Pierwszy raz robiłyśmy coś takiego i bałam się, że nasz wspólny występ może nie pójść dobrze. Ale ostatecznie dobrze nam się razem pracowało. Myślę, że to była dla nas świetna okazja. Prawie popłakałam się w czasie naszego występu.
6. Wasi zagraniczni fani przysłali wam przed koncertem 2,2 ton ryżu. Co zamierzacie z nim zrobić?
CL: Powiedziano nam, że do nas należy decyzja, gdzie go wyślemy, więc przedyskutujemy tą sprawę w czwórkę i zdecydujemy, na jaki cel go przeznaczyć.
7. Po koncercie wylatujecie do Japonii?
CL: Wydamy nasz 1 album w Japonii i damy tam taki sam koncert jak tutaj. Od momentu debiutu to najdłuższy czas naszej aktywności. Wydałyśmy album i zaśpiewałyśmy na koncercie wszystkie piosenki, które się na nim znalazły. Do każdej z nich nagrałyśmy też wideoklip. Cały czas byłyśmy bardzo zajęte, ale jestem bardzo szczęśliwa, bo to oznacza, że dużo zrobiłyśmy. O tym co będziemy robić później, zdecydujemy w czasie przerwy.
Dara: Gdziekolwiek się znajdziemy, będziemy was informować, ponieważ prowadzę me2day. Chcę poprosić fanów, aby na nas poczekali. Zawsze zachowujemy się tak jakbyśmy były blisko, nawet, gdy jesteśmy daleko.
8. Jaki jest teraz wasz cel?
CL: Dzięki temu albumowi, pokazałyśmy fanom wiele naszych twarzy, więc boimy się, że kiedy wydamy nasz następny album, będą mieli nas dość. Dlatego chcemy zafundować im następnym razem nowy rodzaj szoku. To zawsze nasz cel. Oszołomić wszystkich.
Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s