Wywiad z 2NE1 #22 [Kstar10]

Wywiad dla Kstar10 (cz. 2)

1. Wasza pierwsza trasa koncertowa „NEW EVOLUTION”, przypomina rzucanie czapki w globalnym ringu. Czy macie konkretne plany dotyczące tego co i jak pokazać podczas „NEW EVOLUTION”?
CL: Uważamy, że nasza kolejna trasa koncertowa po tegorocznej jest prawdziwym początkiem. Będzie bardziej przypominała odwiedzanie i komunikowanie się z fanami za granicą. Współpracowaliśmy z wieloma zagranicznymi muzykami i profesjonalistami, by stawić czoła światowym fanom.
2.Gdybyście miały wybrać tylko jeden kraj, w którym chciałybyście wystąpić następnym razem, który kraj to mógłby być?
CL: Słyszałam, że mamy dużą liczbę fanów w Ameryce Łacińskiej. Może to te namiętne i mocne uczucia, z których znana jest muzyka latynoamerykańska, sprawiają, że 2NE1 jest tam popularne. Naprawdę chcę tam zagrać.
Bom: Słyszałam od Will.i.ama że 2NE1 ma mnóstwo fanów w Brazylii. Bardzo chciałbym tam wkrótce pojechać.
3. Jak idą przygotowania do trasy koncertowej?
CL: Zaczęłyśmy już ćwiczyć dwa miesiące temu, naprawdę zamierzamy ciężko pracować i dobrze się przygotować, zanim rozpocznie się koncert w Seulu. W przyszłym tygodniu zaczynamy próby z zespołem, przyleci też nasza cała ekipa z zagranicy. Aha, i zagramy tą samą wersje koncertu we wszystkich miastach, które odwiedzimy. Od czasu zeszłorocznego koncertu wydałyśmy tylko jedną nową piosenkę, „I LOVE YOU”, więc lista utworów będzie prawie taka sama. Zrobimy za to pewne remixy dla wszystkich piosenek z wyjątkiem naszego ostatniego miłosnego utworu. Nasz dyrektor przygotuje ekstrawaganckie sceny, po za tym będziemy nosiły kostiumy sceniczne od Jeremy’ego Scotta. Wszystko będzie fantazyjne i efektowne.
4. Czy czujecie duże obciążenie na swoich barkach z powodu światowej trasy koncertowej?
CL: Jesteśmy naprawdę podekscytowane i nie możemy się doczekać, aby rozpocząć trasę. Odpowiadanie na pytania w wywiadach może być bardziej stresujące niż występ na scenie. Wszędzie na świecie będziemy potrafiły cieszyć się, pokazując nasze występy.
5. Sandara i Park Bom skończą przyszłym roku 30 lat. Co chciałybyście zrobić w czasie ostatnich pięciu miesięcy swoich dwudziestek?
Sandara: Jest mnóstwo rzeczy, które chcę zrobić. Byłam zbyt zajęta pracą w ciągu ostatnich kilku lat. Gdybym miała wybrać jedną rzecz, chciałbym zakochać się do szaleństwa, ale pozostało tylko sześć miesięcy, więc wątpię, że to się stanie (śmiech).
Bom: Ja nie mam nic szczególnego. Przekroczenie 30 lat będzie atrakcyjne na swój sposób.
6. Co chciałybyście robić teraz najbardziej, Minzy i CL?
Minzy: Mam kilka rzeczy, których chcę się nauczyć. Czy jest to nauka języka, taniec lub cokolwiek, chcę ustawić jednoroczny plan, aby dowiedzieć się czegoś nowego. Ostatnio czytałam dużo. Tytuł tej książki to „You’ve Been Hurt Because You Are in Your Youth”.
CL: Jest tyle rzeczy, które chcę zrobić, że nie wiem za co się wziąć. To jest coś o czym ja i G-Dragon często rozmawiamy. Jest to związane z kulturą i modą. Ale ponieważ byliśmy tak zajęci, nasz plan nigdy nie został wprowadzony do działania. W każdym razie, to moje marzenie: tworzenie przestrzeni, aby ludzie w naszym wieku i nowej generacji mogli rozwijąć kulturę koreańską. Nie jestem pewna co z tego dokładnie wyniknie, ale na pewno będzie to powiązene z muzyką i modą.
7.Minęły trzy lata od debiutu 2NE1. Jakie są twoje ambicje jako członkini 2NE1?
CL: Zawsze dążymy do tego, by pokazać coś nowego. Kiedy ludzie czują, że muzyka 2NE1 lub nasz styl są nudne, jestem bardziej rozczarowana niż oni. Byłoby bezsensowne robić muzykę, jeśli nie mogłybyśmy być inspiracją dla ludzi.
Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s