Wywiad z 2NE1 #12 [Nate]

Wywiad dla Nate

1. Waszych 5 ostatnich singli ukazało się w przeciągu 3 tygodni.
CL: Jestem zadowolona, że żadna z piosenek nie została schowana za innymi. Wlałam dużo energii w każdą z nich, zdając sobie sprawę, że będą nas reprezentowały. Było trudniej niż się spodziewałam, ale doszłyśmy do wniosku, że te piosenki są za dobre, abyśmy tylko my mogły się nimi cieszyć. Jestem szczęśliwa, że pozwoliłyśmy fanom usłyszeć je wszystkie.
Bom: Nasza najnowsza piosenka „Ugly” to utwór skierowany do kobiet, które straciły pewność siebie. To piosenka, z którą każdy może się utożsamiać.
2. Jaki jest sekret waszej popularności?
2NE1: Czy to nie dlatego, że nasza muzyka jest dobra?
CL: Choreografia i stroje to po prostu narzędzia, które pomagają nam w ekspresji. Jesteśmy artystkami, które wyrażają siebie poprzez muzykę. Nigdy nie miałyśmy problemów, które byłyby dla nas ważniejsze niż muzyka.
Bom: Nasze piosenki tworzy Teddy, ale same zawsze też bierzmy udział w procesie produkcji naszej muzyki. Słowa piosenek są odbiciem naszych osobistych opinii.
3. 26-28 sierpnia odbędzie się wasz koncert. Wybrałyście na slogan hasło „NOLZA” i zamierzacie bawić się razem z fanami.
CL: Nasz koncert będzie pełen wydarzeń. Zobaczycie nową stronę 2NE1. Taką, której nie mogliście dostrzec ani na albumach ani w czasie naszych występów na żywo.
4. Jednak wcale nie tak łatwo bawić się na scenie.
CL: Niektórzy ludzie mówią, że aby dobrze bawić się na scenie, trzeba być rozluźnionym, ale jeśli chce się być rozluźnionym na scenie, wcześniej trzeba morderczo harować na treningach.
5. Prawie cały wolny czas spędzacie w sali treningowej.
Dara: Nawet jeśli nasze ciała są zmęczone, nasze serca są szczęśliwe. Myślimy do siebie: „Naprawdę lubimy tą pracę”.
Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s