Wywiad z 2NE1 #8 [Star News]

Wywiad dla Star News

Te cztery dziewczyny, które marzą o wolności i energii, kolejny raz ogłaszają swój bunt.

Od początku można było mieć dobre przeczucia. Solowa piosenka Park Bom „Please, Don’t Cry” opanowała kilka list przebojów, więc widać, że zespół jest przygotowany, by po raz kolejny zdobyć scenę swoją muzyką.

Wideoklip do nowej piosenki „Lonely” kręcono na wyspie Nodeul na rzece Han.

W tym teledysku cztery członkinie zespołu zagrały tragiczne bohaterki, które są zrozpaczone miłością i rozdzieleniem.

CL, ubraną w jaskrawą, skórzaną kurtkę ogarnął smutek. Sandara Park doświadczyła długiej rozłąki. Głos Park Bom zanurzony w przygnębieniu i Minji tak realistycznie odgrywająca cierpienie po zerwaniu. Historia jest niezwykła jak również forma. Cztery dziewczyny przedstawione są jako jedna kobieta.

Dara pokazała esencję kobiecości, poprzez czerwoną skórzaną kurtkę i włosy zaczesane na jedną stronę. Ekspresja Minji, została pochłonięta przez przygnębienie, a w jej oczach widać głębokie cierpienie z powodu rozstania. Stylizacja członkiń i aura, naprawdę dawały niepowtarzalne uczucie.

Teledysk do „Lonely” jest dziełem Han Samina, reżysera, który wyreżyserował teledysk do tytułowej piosenki „Love Song” z 4 specjalnego mini albumu Big Bang. Dwa dźwigi oświetleniowe, zostały specjalnie wyprodukowane na przestrzeni 10 dni. Filmowanie na rzece Han kosztuje 150 000 000Won (około $150 000).

Członkinie nie mogły ukryć swojego podekscytowania związanego z tworzeniem nowej muzyki.

Dara stwierdziła: „Wydaje się, że takiej piosenki nikt nie był w stanie od nas oczekiwać”, „Gdy tylko usłyszysz pierwszą zwrotkę, zrozumiesz to uczucie.”

Bom stwierdziła z pełną wiarą: „Ośmielam się powiedzieć, że i tym razem jestem pewna. Melodia sama w sobie jest pełna uczucia, wydaje się, że fani będą się nią cieszyć.”

Zastanawialiśmy się, czy dziewczyny czuły ciężar po promocji z ubiegłego roku, biorąc pod uwagę ich potrójną koronę. CL stwierdziła: „Ważne jest, aby zdobywać pierwsze miejsca, ale dzielenie się emocjami z publicznością naszą muzyką jest najważniejsze.”

Miłość do 2ne1 rośnie w Brazylii, Francji. Także Will.I.Am, przyjaciel 2ne1 zapowiada dobre wyniki ich debiutu na amerykańskim rynku. 2ne1, które jest gotowe wejść w międzynarodową scenę muzyczną, na razie rozszerzy swoje skrzydła w Korei.

Cztery gwiazdy, które marzą o wolności na scenie, spotkały się z Star News.

1. Zamierzacie promować się w Korei, jednak byłyście już gotowe do promocji w Japonii.
Dara: Jest rozczarowanie, ale myślę, że jesteśmy coraz bardziej przygotowane do promocji w Japonii. Cieszę się, że spotkam Koreańskich fanów jako pierwszych.
2. Co robiłyście w ostatnich czasach?
CL: Po gali rozdania nagród w grudniu ubiegłego roku wszystkie dostałyśmy tydzień przerwy. Pojechałam do Francji z moim tatą i czułam się swobodnie. Teraz kiedy myślę o ponownym staniu na scenie jestem zdenerwowana.
Minji: Spędziłam czas nagrywając do nowego albumu, ćwicząc swój wokal, ucząc się baletu i japońskiego.
3. Reakcja na solową piosenkę Park Bom jest gorąca.
Bom: Miałam szczęście (śmiech). Naprawdę nie wiedziałam, że odpowiedź będzie taka dobra, byłam zaskoczona. Bardzo się martwiłam, ponieważ moja piosenka była wprowadzeniem do powrotu 2ne1. Jednak pomyślałam „To jest dobry rodzaj presji” i po zahipnotyzowaniu się tym, dałam z siebie wszystko, by być doskonała. Jestem ostatnio bardzo szczęśliwa, ze względu na dużą miłość, jaką otrzymałam od naszych fanów.
4. Poczynając od „Lonely”, co 3 tygodnie będą się ukazywały wasze nowe piosenki. Nie czujesz żadnych nacisków na waszą promocję tym razem?
CL: Po jej uważnym przesłuchaniu, będziesz wiedział, że podjęłyśmy ekstremalne ryzyko. Każdy staje się samotny. Pomyśleliśmy, że będzie to piosenka, z którą będzie utożsamiało się wielu ludzi. Poprzez silną atmosferę, piosenka wyraża różne uczucia samotności, dla którego nie ma znaczenia, czy ktoś jest się silnym mężczyzną czy kobietą.
5. Wszystkie 3 tytułowe piosenki z pierwszego albumu wydanego w drugiej połowie ubiegłego roku zdobyły 1 miejsca. Nie czujesz żadnych nacisków na waszą promocję tym razem?
Bom: Czujemy presję, ale jest to dobre uczucie nacisku. Po pierwsze, czuję się dobrze widząc, że moja solowa piosenka jest dobrze odbierana. Zawsze jest tak samo, ale jestem ciekawa reakcji fanów.
6. Czekacie na swój debiut w Ameryce z Will.I.Am. O czym rozmawialiście, kiedy spotkaliście się niedawno?
CL: Spotkaliśmy się z nim po roku. Posłuchał naszych innych piosenek i nawet dużo o nas mówił. Zwykle mówi sporo o muzyce, ale kiedy nas widzi, nawet mówi o butach (śmiech). Prawie skończyliśmy nagrywać do albumu, który wydamy w amerykańskim przemyśle muzycznym.
Minji: Prowadziliśmy dużo rozmów na temat skoku w amerykański rynek z Will.I.Am. Rozmawialiśmy o tym, w które punkty możemy uderzyć, a ponieważ rynek amerykański jest dużym rynkiem, musimy skoncentrować się na tych punktach, ale jesteśmy szczęśliwe, że wyszły z tego dobre piosenki.
7. Jest jakiś cel, który sobie obieracie rozpoczynając promocję nowego albumu?
Dara: Pierwsze miejsca są ważne, ale mamy nadzieje, że publika będzie czuła to, co chciałyśmy wyrazić. Jak zawsze, mamy nadzieję, że polubicie te piosenki. Mam nadzieję, że usłyszę je często także na ulicach. Mamy solowy koncert w sierpniu, jesteśmy już podekscytowane, że pokażemy nasz nowy image. Pozostawię to waszym wyobraźniom (śmiech).
Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s