Wywiad z CL i Darą #1 [Allure]

Wywiad z CL i Darą dla Allure

1. Czy podoba Wam sie koncepcja dzisiejszej sesji zdjęciowej?
Sandara: Wciąż trwa lato, ale sesja zdjęciowa jest interesująca, ponieważ posiada więcej z uczucia jesieni. Makijaż obejmuje jesienne kolory takie jak złoto i brąz. Wygląda tak, jakbym stała się dziewczyną jesieni (!). Gdy zaskakuję pozami, wydaje się, że mogę mocniej uchwycić uczucie jesieni. (śmiech).
CL: Podczas kręcenia CF muszę robić wrażenia, które są zgodne, więc nie mogłam pokazać mojego pełnego talentu. Jednak dzięki temu, że zakres sesji zdjęciowej jest szerszy, mogę filmować z większym entuzjazmem. Normalnie lubię kolory brąz oraz khaki i do dzisiejszego makijażu oczu wykorzystano te dwa kolory. Uważam to za ciekawe i interesujące.
2. Występujecie również jako modelki do makijażu. Czy na co dzień przykładacie się bardzo do makijażu?
Sandara: Jesteśmy w trakcie wykonywania czynności jako modele Etude, a ponieważ jest to marka, której używam odkąd byłam praktykantką, czuję się do niej bardziej przywiązana. Prawie nigdy nie robię swojego makijażu samodzielnie, ale lubię nakładać krem BB.
CL: Jestem naprawdę zdumiona, że stałam się modelką produktów do makijażu! Zazwyczaj po prostu wychodzę bez makijażu, ale czasami, aby moje oczy wyglądały na większe, próbuję nakładać eyeliner. Jednak mówiąc szczerze pomalowanie oczu eyelinerem jest naprawdę skomplikowane i to nie jest dla mnie łatwe.
3. Spośród produktów Etude, jest jeden, który regularnie lubisz używać?
Sandara: Używam ich BB kremu i dużo różu. Tekstura jest dobra i ładnie się wchłania na mojej skórze. Ponadto podoba mi się kolor różu i jest wygodny w użyciu.
CL: Bardzo lubię balsam Etude. Gdy używam tego produktu, niezależnie od tego jak dużo makijażu nałożę, moja twarz pozostaje nawilżona przez długi czas.
4. Czy może jest członkinia, która jest dobra w robieniu makijażu sama?
Sandara: Park Bom. Ona zawsze robi sama swój makijaż, aby nadać krawędziom oczu atrakcyjny wygląd. Osiągnęła nawet poziom ekspercki zamglonego makijażu. To coś, za co naprawdę ją podziwiam!
CL: Bom Unni! Ona naprawdę zna dobre metody robienia makijażu, które pozwalają zabłyszczeć jej urokowi osobistemu.
5. Nakładacie mocny makijaż na występy, ale kiedy go usuwacie, czy jest część, przy której jesteście bardziej ostrożne?
Sandara: Skóra wokół krawędzi moich oczu jest naprawdę delikatna, więc zawsze stosuję środki do demakijażu. Ponieważ makijaż nakładany na występy jest bardzo gruby, jeśli starannie nie oczyścimy twarzy, nie usuniemy go prawidłowo. Łatwo jest przy tym podrażnić skórę.
CL: Kładę środki do demakijażu na bawełniany wacik i starannie usuwam. Ponieważ podczas występów lubię mieć dużo makijażu na oczach, aby usunąć go z jednego oka, czasami zużywam 10 bawełnianych wacików. Muszę używać wacików bawełnianych do prawidłowego usunięcia mojego eyelinera oraz tuszu do rzęs.
6. Czy masz metodę dbania regularnie o skórę?
Sandara: Zwykle po prostu kładę balsam na moją skórę, jednak raz na jakiś czas używam maseczki.
CL: Piję dużo wody. Kiedy piję dużo wody, moja skóra zawsze staje się bardziej wilgotna i jej odcień jest również lepszy.
7. Jesteśmy świadomi, że macie zamiar wrócić szybko. Czy możesz powiedzieć nam coś o swojej piosence na comeback, twoja koncepcja stylu lub choreografia?
Sandara: Poza tym, że piosenka została stworzona przez Teddy i będzie wolna, wszystko jest jeszcze tajemnicą.
CL: Wciąż nie mogę powiedzieć niczego na ten temat, ale mogę zagwarantować, że piosenki będą naprawdę optymistyczne. Mam nadzieję, że wszyscy na nie czekają.
8. Na koniec proszę powiedzcie nam coś o swoich planach na przyszłość.
Sandara: Planujemy comeback wkrótce. Wrócimy z wielkimi piosenkami i naprawdę fajną choreografią. Ponieważ pracowaliśmy naprawdę ciężko, przygotowując się, mamy nadzieję, że każdy na nasz czeka.
CL: Kiedy jestem na scenie, to najszczęśliwszy i najbardziej przyjemny czas dla mnie. Chcę stanąć na scenie i wkrótce znowu zobaczyć naszych fanów. Szybko wrócimy, więc proszę, poczekajcie jeszcze chwilę dłużej.
Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s