Wywiad z 2NE1 #15 [HMV Japan]

Wywiad dla HMV Japan

1. Wasz mini album „Nolza” zadebiutował na 1 miejscu na liście Oricon Weekly Album Ranking. Gratuluję. Niech każda z was podzieli się przemyśleniami z tym związanymi.
CL: Byłam naprawdę szczęśliwa. Martwiłam się trochę tym, jak wszyscy zareagują na nasz debiut, ale jestem bardzo szczęśliwa.
Bom: Rezultat przerósł moje oczekiwania. Zaskoczył mnie. Pomyślałam: „Muszę się więcej uczyć japońskiego.”
Dara: Pierwszy raz pracowałyśmy poza Koreą, więc sądziłam, że będzie dużo ludzi, którzy nie wiedzą o 2NE1, więc gdy pojawiłyśmy się na 1 miejscu, poczułam się jak we śnie. Teraz będę starała się jeszcze bardziej.
Minzy: Kiedy usłyszałam, że jesteśmy 1, byłam naprawdę szczęśliwa. Fakt, że wszyscy interesowali się 2NE1 był, pomijając już wszystko inne, honorem.
2. Wasze koncertt w czasie tournee po Japonii zgromadziły 70000 ludzi, to wielkie osiągnięcie. Co myślicie o całym tournee?
CL: Myślałyśmy: „To nasze pierwsze koncerty w Japonii, czy to w porządku, że tak dobrze się bawimy?” To było jak jakieś koncertowe uzależnienie.
Bom: Byłam szczęśliwa, że przyszło tylu ludzi. Ekscytujące było również zobaczyć fanów ubranych w nasze stroje. Poza tym bardzo chciałam zagrać koncert w Tokio Dome.
Dara: Dobrze bawiłam się w czasie tournee. To doświadczenie sprawiło, że chciałabym teraz grać więcej koncertów w innych miejscach.
Minzy: Od początku koncertu wszyscy stali śpiewając i tańcząc razem z nami. Było naprawdę zabawnie, móc po prostu „Nolza” (bawić się).
3. Niedługo ukaże się utwór „Go Away”, który śpiewałyście w czasie koncertu. Powiedzcie czego mamy nasłuchiwać w tej piosence.
CL: „Go Away” to opowieść o kobiecie, która przeżywa nieodwzajemnioną miłość, ale to szybka i pozytywna piosenka, więc zawsze śpiewamy ją w czasie bisów. Moim zdaniem to piosenka, którą wszyscy mogą wspólnie tańczyć i śpiewać.
Bom: Ma przyjemną melodię, więc po posłuchaniu jej, poczujecie się odświeżeni.
Dara: W czasie koncertów staje się jakby musicalem. Im więcej występuje ludzi, tym jest zabawniej.
4. Teraz opowiedzcie nam o teledysku.
CL: W tle pojawią się obrazki, które tak naprawdę namalowałam ja. Pojawią się w scenie, kiedy jesteśmy wszystkie razem, więc zwróćcie na to uwagę.
Bom: Coś czego chciałam spróbować już wcześniej to scena w wannie z bąbelkami. Wydaje mi się, że pokazałam w niej i urok i seksapil.
Dara: Tym razem wystąpiłam z moim kotkiem. Tylko, że tak się bał, iż mogliśmy nakręcić z nim tylko 2 czy 3 sekundy.
Minzy: Ja występuję z psem. Nosi taki sam kolorowy kapelusz jak ja i myślę, że powinnam dać jej nagrodę dla najlepszej aktorki.
5. Opowiedzcie nam o słowach. To piosenka o kobiecie zakochanej bez wzajemności. Gdybyście same czegoś takiego doświadczyły, jak byście się zachowywały?
CL: To tajemnica! Chcę być singielką, która potrafi ośmielać ludzi, którzy czegoś takiego doświadczali.
Bom: Zachowanie tej kobiety było bardzo bezpośrednie, ale tak naprawdę, to zależy od osoby. Może ma na to też wpływ osobowość mężczyzny? To sprawa indywidualna.
Dara: Nie mam zbyt dużo doświadczeń związanych z miłością, więc tak naprawdę nie wiem. Pewnie płakałabym jak w „It Hurst”, ale chciałabym zachować się jak kobieta z „Go Away”.
Minzy: Ja także nie mam żadnych doświadczeń, więc… Nie mam pojęcia, jak bym się zachowała. Myślę, że „działanie” i „serce” to 2 różne kwestie, więc naprawdę nie wiem.
6. A gdyby na przykład jedna z członkiń albo wasza przyjaciółka przeżywała coś podobnego, co byście zrobiły?
CL: Poszłabym z nią coś zjeść i wysłuchała jej. W czasie rozmowy starałbym się odciągnąć jej uwagę od problemów, aby szybciej mogła zapomnieć.
Bom: Ja także najpierw bym jej wysłuchała.
Dara: Przypuszczam, że w takich sytuacjach nie słucha się tego, co ktoś inny ma do powiedzenia. Myślę, że jedyne co można zrobić, to być przy tej osobie.
Minzy: Poszłabym z nią coś zjeść i porozmawiać.
7. Byłyście pewnie tak zajęte, że nie miałyście przerwy, ale co byście chciały zrobić, gdybyście ją miały?
CL: Rysowałabym obrazki. W czasie naszej ostatniej przerwy chodziłam na zajęcia z gotowania. Nauczyłam się gotować francuskie potrawy.
8. Na scenie jest bardzo energetyczna i najbardziej wyluzowana ze wszystkich członkiń. Ale, CL, wydajesz się być typem rodzinnym.
CL: Mi osobiście wydaje się, że wcale nie jestem rodzinnym typem.
Bom: CL tak mówi, ale ona jest naprawdę rodzinnym typem. Obie z Minzy są.
9. Jaka jest specjalność kuchni Minzy?
Minzy: Jestem dobra w koreańskich potrawach. Ostatnio zainteresowałam się robieniem na drutach, więc zrobiłam prezenty dla Bom i Dary. Jeszcze nie zrobiłam dla CL.
10. Bom, a co ty byś chciała robić w czasie przerwy?
Bom: Chciałabym oglądać japońskie dramy.
12. A Dara?
Dara: Uwielbiam bawić się z moim kotem, więc często kończy się tak, że robię to w czasie, kiedy powinnam spać. Bawię się z nim od samego rana.
13. Minzy, a co ty byś chciała robić najbardziej w czasie przerwy?
Minzy: Robić na drutach albo oglądać filmy. Jest wiele rzeczy, które chciałaby robić.
14. Czy jacyś japońscy muzycy mieli na was wpływ?
CL: Właściwie kiedy byłam mała, mój tata lubił słuchać rocka, więc często słuchałam japońskiego rocka. Nie wiem co to byli za artyści, ale czasem kiedy spaceruję ulicami Japonii albo oglądam tutejszą telewizję, słyszę te piosenki.
Bom: Bardzo lubię japońską grupę o nazwie „Speed „.
Dara: W czasie filmu „Taiyou no Uta” YUI śpiewa piosenkę „Goodbye Days” grając na gitarze. Lubię ją i często śpiewam.
Minzy: Na mnie największy wpływ miała Koda Kumi. Niedawno miałam okazję spotkać ją osobiście w programie muzycznym. Byłam bardzo szczęśliwa, bo otrzymałam od niej DVD. Od razu je włączyłam i zaczęłam uczyć się jej wyrazów twarzy oraz stylu śpiewania.
Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s