Wywiad z CL #2 [Star News]

Wywiad z CL dla Star News

1. Wygrałyście Daesang na dwóch największych ceremoniach rozdania nagród na koniec roku. Jakie to uczucie?
W drugiej połowie roku skupiłyśmy się na promocji w Japonii, więc nie miałyśmy wielu okazji do spotkania z naszymi fanami. Wydaje mi się, że występując na „MAMA” miałyśmy możliwość zabawy na scenie. Ze względu na nasz harmonogram, nie byłyśmy w stanie wykonać na „MAMA” zbyt wiele, ale było miło stanąć na scenie przed naszymi fanami. Chciałybyśmy podziękować im za tak wspaniałe wyniki w tym roku.
2. K-Popu staje się popularny na całym świecie, więc w tym roku zdobycie nagrody musi mieć szczególne znaczenie w porównaniu do ubiegłego.
Myślę, że muzyka nie zna granic. Kulturowo ściany rozpadają się, potrafimy już rozmawiać tylko o samej o muzyce. To sprawia, że ta nagroda jest jeszcze bardziej wyjątkowa.
3. Jak to było wystąpić na jednej scenie z Will.I.Am?
To była zabawna scena. Ucieszyłam się że go widzę, bo minęło już tyle czasu. Trochę szkoda, że nie przygotowaliśmy sie bardziej, ale to wspaniałe uczucie móc po prostu cieszyć się muzyką na scenie.
4. Producent hip hop Dr. Dre wybrał 2NE1 jako swojego ulubionego koreańskiego wykonawcę.
Spotkałyśmy Dr Dre i Snoop Dogg po raz pierwszy na tegorocznym „MAMA”. Przechodziłyśmy, a oni nas pierwsi rozpoznali i pozdrowili, to było fajne. Nigdy przedtem się nie spotkaliśmy, więc to było niesamowite, dowiedzieć się, że są fanami muzyki 2ne1. Jesteśmy za to wdzięczne. Podczas prób mimo że mieli wystąpić zaraz po nas, przyglądali się nam aż do ostatniej sekundy, okazując nam swoje wsparcie. Ich występ na after-party był także czymś wartym obejrzenia.
5. Jesteście popularne nie tylko w Azji, ale w Europie jak i również w innych częściach świata. Jak myślisz, dlaczego tak jest?
Nade wszystko myślę, że muzyka jest na pierwszym miejscu. Dobra muzyka w połączeniu z modą i innymi elementami przemawia do europejskich fanów. Myślę, że to pomaga muzyce zwrócić na siebie uwagę za granicą.
6. Udało wam się wygrać nagrodę debiutanta na japońskiej ceremonii w tym roku. Na 53rd Japanese Record Awards otrzymałyście nagrodę debiutanta, jak również nominację do nagrody dla najlepszego debiutanta.
Pomimo, że nasza promocja w Japonii nie trwa zbyt długo, udało nam się osiągnąć dobre wyniki. Istnieją duże różnice w porównaniu do systemu w Korei, ale była to wielka szansa dla nas. Mamy nadzieję kontynuować spotkania z fanami poprzez koncerty i wywiady.
7. Było wiadomo wcześniej, że Will.i.am. będzie produkował amerykański album 2NE1. Kiedy zaczniecie promocję w Stanach?
Pracowałyśmy z nim przez pewien czas. Nic nie jest jeszcze potwierdzone, ale wierzę, coś się ukaże w przyszłym roku. Zaczniemy naszą amerykańską promocję od koncertu lub innej taktyki.
8. Jakieś słowa końcowe na zakończenie tego roku?
Poczułyśmy, jak ważni są dla nas nasi fani. W przyszłym roku obiecujemy powrót z lepszą muzyką i występami. Będziemy ciężko pracować, aby stać się doskonałym 2NE1, które naprawdę cieszy się muzyką.
Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s