Wywiad z 2NE1 #10 [Cyworld]

Wywiad dla Cyworld

1. Przedstawcie nam swój nowy singiel „I’m The Best”.
CL: „I’m The Best” to piosenka, której producentem jest główny producent YG, Teddy. To piosenka, która w porównaniu z „Lonely” pokazuje całkiem nowy styl 2NE1. Czuć to już po samym tytule i prowokacyjnych słowach. To piosenka oparta na bicie, może nawet przypominać nasz debiutancki singiel „Fire”!
Dara: W naszej choreografii jest coś co nazywamy „najlepszym tańcem”. Gdy ćwiczyłyśmy taniec, wszystkie się zastanawiałyśmy, jak sprawić, by nasze ruchy bardziej przypominały „najlepsze”. Gdy ćwiczyłyśmy, cały czas o tym myślałyśmy. Czekajcie na rezultaty.
2. Wracacie po bardzo długim czasie. Jakie aktywności planujecie z „I’m The Best”?
CL: Wszystko wskazuje na to, że po długim czasie będziemy miały wreszcie okazję zaprezentwać się w programach muzycznych. Ponadto w lipcu wydamy mini-album, a 27 i 28 sierpnia będziemy miały swój pierwszy solowy koncert!!! W czasie tego lata będziemy więc bardzo aktywne.
3. Proszę opowiedzcie nam coś o wcześniejszych piosenkach 2NE1. O tych, które były dla was ważne.
Dara: Dla mnie taką piosenką jest „Fire”! To nasz debiutancki singiel i to dzięki niemu po raz pierwszy spotkałyśmy się z naszymi fanami. Ma więc dla mnie głębsze znaczenie.
Bom: Moja solowa piosenka, która ukazała się niedawno! „Don’t Cry”. Dziękuję wszystkim fanom za to, że okazali jej tyle miłości.
Minji: Oczywiście nasza piosenka, która otrzymała największe uznanie „I Don’t Care”. Ma dla mnie głębokie znaczenie, bo tak wielu ludzi śpiewało ją razem z nami i okazało jej tyle miłości!
CL: Ja chciałabym wybrać piosenkę, która jeszcze nie była promowana, nasz nowy singiel „I’m The Best”. Dlatego, że ta piosenka po 9 miesiącach pozwoli nam znowu spotkać się z fanami. A to ma dla mnie specjalnie znaczenie.
4. Macie jakieś wzory wśród artystów? Zarekomendujcie też coś z ich repertuaru muzycznego.
Dara: Um Junghwa. Nieważne czy stoi na scenie czy gra, Um Junghwa, zawsze chce pokazać nową stronę siebie. Myślę, że to niesamowite jak łączy grę aktorską ze śpiewaniem, niczego sobie nie odpuszcza. Chcę zarekomendować piosenkę, którą wydała będąc w YG: „D.I.S.C.O”.
Bom: Beyonce. Dominuje na scenie dzięki swojej charyzmie i silnemu głosowi. Daje niesamowite występy, które porywają widownię. Moim zdaniem jest artystką doskonałą. Piosenka, którą chcę zarekomendować to jej najnowszy singiel: „Best thing I never had”.
Minji: Michael Jackson. Nic więcej nie muszę mówić, prawda? To legenda. Michael Jackson na zawsze pozostanie moim wzorem. Piosenka, którą polecam to „Thriller”.
CL: Madonna. Ma swoją własną filozofię i oryginalność. To z jaką pasją podąża ścieżkami, która sobie wytycza, wzbudza we mnie duży szacunek. Polecam piosenkę „Celebration”, którą nagrała z Akonem.
Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s