Wywiad z 2NE1 #1

# Liderka CL
1. Kiedy zaczęłaś marzyć o tym, żeby zostać piosenkarką? I jakim typem piosenkarki chciałaś być?
Mój tata zawsze lubił muzykę. Dorastając słyszałam dużo muzyki i zaczęłam się nią interesować. Piosenkarki, na które naprawdę spoglądałam to Lauryn Hill z The Fugees i Madonna. Według mnie tworzyły one historię kobiecej muzyki, są naprawdę fajne.
2. Twoja ekspresja w „I Don’t Care” jest naprawdę dobra. O czym myślałaś wykonując ten utwór?
Zanim nasza drużyna wyjdzie na scenę, dopingujemy się okrzykiem: „Bawmy się”. Poświęcam też trochę czasu na przemyślenie konceptu wystąpienia. I mimo to, że mamy wspólną koncepcję, każda z nas ma inny sposób ekspresji, każda pokazuje inny urok. Ja staram się powiązać koncept ze słowami piosenki.
3. Jakie są uroki CL w opinii jej koleżanek z zespołu?
Sandara: Przyjaciółka bardziej zabawna ode mnie. Jest grzeczna wobec starszych, ale ma dużo uroku. Czasami mam wrażenie, że powinnam nazywać ją unni (starsza siostra, starsza przyjaciółka), bo tak dobrze troszczy się o nasze wystąpienia na żywo. Pomaga mi z ubraniami, modą i na wiele innych sposobów. Myślę też, że ma fajnie uśmiechające się oczy.
Bom: Jest naprawdę sprytna. Pokazuje stronę, którą wszyscy lubią u lidera. Jest mózgiem grupy.
Minji: Jest bardzo sumienna w pracy. Dobrze się nami opiekuje. Jest bardzo oddana jeśli chodzi o ubrania i choreografię. Ma specyficzny zmysł mody.
4. Słyszałam, że aby zostać członkiem YG, zaniosłaś swoją płytę bezpośrednio do CEO Yang Hyun Seoka. Skąd wzięłaś odwagę?
To była moja ostatnia deska ratunku. Pomyślałam, że jeśli mi się nie uda, spróbuję czegoś innego. Słyszałam, że aby móc spotkać się z Yang HyunSeokiem trzeba codziennie czekać w jego firmie, a nawet tam nocować. Przygotowanie kasety demo, wymagało dużo pracy i był to jeden z najcięższych okresów w moim życiu. Myślę o tym jako o wyzwaniu, które podjęłam bez strachu. Mam nadzieję, że to nie był moment, w którym moja pasja najbardziej zapłonęła.
5. Chcesz coś powiedzieć swoim fanom?
Dziewczyny z zespołu mówią, że jestem zabawna i urocza, ale jestem osobą, która nie potrafi zbyt dobrze się wyrazić. Jestem bardziej wyluzowana przy ludziach, z którym jestem blisko, ale w rozmowie z mamą czy fanami jest inaczej. Chociaż ostatnio o tym nie mówiłyśmy, uważamy, że nasi fani są dużym wsparciem. Ostatnio na SBS Inkigayo 12 lipca mocno padało i jesteśmy wdzięczne fanom, którzy mimo to przyszli na koncert nas wspierać.
Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s